%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، تقاطع چهارراه باغشمال، ساختمان شماره 10

تلفن:04135566062

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مختار جوانشیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مختار جوانشیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیدعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون پزشک بسیار مهربان و خوش اخلاقی هستند و اینطور نیست که از راه برسی بگن باید عمل بشی من یکساله هموروئید دارم ولی با مداوا و راهنماییهاشون بهتر شدم خدا رو شکر

بهراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دفعه اول بود مراجعه کردیم واقعا دکتر با تجربه و خوش اخلاقی بودند.

یکتاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی پزشک ماهر و کاربرد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مختار جوانشیرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مختار جوانشیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مختار جوانشیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مختار جوانشیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مختار جوانشیر چقدر است؟
هزینه ویزیت مختار جوانشیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مختار جوانشیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مختار جوانشیر کجا است؟
دکتر مختار جوانشیر 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مختار جوانشیر را ببینید.
+
آیا دکتر مختار جوانشیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مختار جوانشیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مختار جوانشیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مختار جوانشیر متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مختار جوانشیر چه زمانی است؟
دکتر مختار جوانشیر از روز سه شنبه 2 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مختار جوانشیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مختار جوانشیر چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر مختار جوانشیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مختار جوانشیر 5 از 5 است.

درباره دکتر مختار جوانشیردکتر مختار جوانشیر dr mokhtar javanshir از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر مختار جوانشیر در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، تقاطع چهارراه باغشمال، ساختمان شماره 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مختار جوانشیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135566062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مختار جوانشیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مختار جوانشیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مختار جوانشیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مختار جوانشیر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مختار جوانشیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.