%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اخذ نوار مغزی

کد نظام پزشکی

110089

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیا، طبقه 1، واحد 20

تلفن:03432445129

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی صعصعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی صعصعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مجتبی صعصعی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مجتبی صعصعی
دکتر مجتبی صعصعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی صعصعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی صعصعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی صعصعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی صعصعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی صعصعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی صعصعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی صعصعی کجا است؟
دکترمجتبی صعصعی مطب چهارراه طهماسب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجتبی صعصعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی صعصعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی صعصعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی صعصعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی صعصعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی صعصعی چه زمانی است؟
دکتر مجتبی صعصعی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی صعصعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی صعصعی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مجتبی صعصعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی صعصعی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی صعصعیدکترمجتبی صعصعی dr mojtaba sasaie از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر مجتبی صعصعی در کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیا، طبقه 1، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی صعصعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432445129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی صعصعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی صعصعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی صعصعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی صعصعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی صعصعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.