دکتر امیر پاک اسکویی

دکتر امیر پاک اسکویی

تخصص ارتوپدی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

76600

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان پارسا، طبقه 4، واحد B

تلفن:04135431063

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر پاک اسکویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر پاک اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور
دکتر امیر پاک اسکویی
دکتر امیر پاک اسکویی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر پاک اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر پاک اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر پاک اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر پاک اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر پاک اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر پاک اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر پاک اسکویی کجا است؟
دکترامیر پاک اسکویی مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر پاک اسکویی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر پاک اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر پاک اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر پاک اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر پاک اسکویی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر پاک اسکویی چه زمانی است؟
دکتر امیر پاک اسکویی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر پاک اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر پاک اسکویی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر امیر پاک اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر پاک اسکویی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر پاک اسکوییدکترامیر پاک اسکویی dr amir pak oskoei از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر امیر پاک اسکویی در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان پارسا، طبقه 4، واحد B واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر پاک اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135431063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر پاک اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر پاک اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر پاک اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر پاک اسکویی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر پاک اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.