بیتا سعدین

بیتا سعدین

کارشناس ارشد تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-1951

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان ضرغام، طبقه 2

تلفن:04135579550

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک تجارت
  • بانک سپه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بیتا سعدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از بیتا سعدینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بیتا سعدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیتا سعدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بیتا سعدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بیتا سعدین چقدر است؟
هزینه ویزیت بیتا سعدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بیتا سعدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بیتا سعدین کجا است؟
دکتر بیتا سعدین 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل بیتا سعدین را ببینید.
+
آیا بیتا سعدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا سعدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بیتا سعدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیتا سعدین متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بیتا سعدین چه زمانی است؟
دکتر بیتا سعدین از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بیتا سعدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بیتا سعدین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بیتا سعدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی بیتا سعدین 0 از 5 است.

درباره بیتا سعدیندکتر بیتا سعدین bita saadin از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب بیتا سعدین در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان ضرغام، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بیتا سعدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135579550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بیتا سعدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بیتا سعدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بیتا سعدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بیتا سعدین متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بیتا سعدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.