دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی

دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس
%94
پیشنهاد(از 46 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام نوار قلب جنین

تست پاپ اسمیر

کارگزاری IUD

عمل های  جراحی سرپایی

کد نظام پزشکی

121602

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه پردیس

آدرس:

بندرعباس رسالت شمالی چهارراه پردیس نرسیده به بیمارستان خلیج فارس ساختمان پردیس طبقه سوم

تلفن:09138532802

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%94
43 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه پردیس
ملاحظات

*تذکر مهم*

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی
دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم علی اصغرپور موزیرجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی کجا است؟
دکترمریم علی اصغرپور موزیرجی مطب چهارراه پردیس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی چه زمانی است؟
دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجیدکترمریم علی اصغرپور موزیرجی dr maryam aliasgharpour mozirji از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی در بندرعباس رسالت شمالی چهارراه پردیس نرسیده به بیمارستان خلیج فارس ساختمان پردیس طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09138532802 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم علی اصغرپور موزیرجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.