%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

کد نظام پزشکی

91931

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل 20 متری سینما سعدی و فلسطین، جنب بانک سامان، ساختمان شایان، طبقه 3

تلفن:07132319288

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوطالب ابراهیم پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوطالب ابراهیم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر ابوطالب ابراهیم پور
دکتر ابوطالب ابراهیم پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوطالب ابراهیم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوطالب ابراهیم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوطالب ابراهیم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوطالب ابراهیم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوطالب ابراهیم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوطالب ابراهیم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوطالب ابراهیم پور کجا است؟
دکترابوطالب ابراهیم پور مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوطالب ابراهیم پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوطالب ابراهیم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوطالب ابراهیم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوطالب ابراهیم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوطالب ابراهیم پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوطالب ابراهیم پور چه زمانی است؟
دکتر ابوطالب ابراهیم پور از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوطالب ابراهیم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوطالب ابراهیم پور چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر ابوطالب ابراهیم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوطالب ابراهیم پور 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوطالب ابراهیم پوردکترابوطالب ابراهیم پور dr abotaleb ebrahim poor از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر ابوطالب ابراهیم پور در شیراز، خیابان زند، حد فاصل 20 متری سینما سعدی و فلسطین، جنب بانک سامان، ساختمان شایان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوطالب ابراهیم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319288 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوطالب ابراهیم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوطالب ابراهیم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوطالب ابراهیم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوطالب ابراهیم پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوطالب ابراهیم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.