%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشجوی دکترا

استفاده از روش نوین جهت کاهش وزن

استفاده از طب سنتی جهت تغذیه و کاهش وزن

افزایش وزن کودکان و بزرگسالان عقب مانده از رشد

کد نظام پزشکی

ت-889

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به علیرضا کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران علیرضا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با علیرضا کریمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

علیرضا کریمی
علیرضا کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت علیرضا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد علیرضا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت علیرضا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل علیرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب علیرضا کریمی کجا است؟
دکترعلیرضا کریمی مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب علیرضا کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا علیرضا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
علیرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا کریمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد علیرضا کریمی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا کریمی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل علیرضا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از علیرضا کریمی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به علیرضا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی علیرضا کریمی 5 از 5 است.

درباره علیرضا کریمیدکترعلیرضا کریمی alireza karimi از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب علیرضا کریمی در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب علیرضا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0415427403-0415427404 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام علیرضا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی علیرضا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط علیرضا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از علیرضا کریمی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد علیرضا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.