دکتر محسن زارعی جلال آبادی

دکتر محسن زارعی جلال آبادی

تخصص ارتوپدی

جراح شانه و آرنج
کرمان
%100
پیشنهاد(از 28 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص ارتوپدی، جراح شانه و آرنج

کد نظام پزشکی

121516

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، بلوار فردوسی، نرسیده به پارک نشاط، ساختمان آراد، طبقه پنجم

تلفن:03432235504

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن زارعی جلال آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن زارعی جلال آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%100
28 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر محسن زارعی جلال آبادی
دکتر محسن زارعی جلال آبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن زارعی جلال آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن زارعی جلال آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن زارعی جلال آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن زارعی جلال آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن زارعی جلال آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن زارعی جلال آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن زارعی جلال آبادی کجا است؟
دکترمحسن زارعی جلال آبادی مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن زارعی جلال آبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن زارعی جلال آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن زارعی جلال آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن زارعی جلال آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن زارعی جلال آبادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن زارعی جلال آبادی چه زمانی است؟
دکتر محسن زارعی جلال آبادی از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن زارعی جلال آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن زارعی جلال آبادی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر محسن زارعی جلال آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن زارعی جلال آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن زارعی جلال آبادیدکترمحسن زارعی جلال آبادی dr mohsen zarei jalalabadi از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر محسن زارعی جلال آبادی در کرمان، بلوار فردوسی، نرسیده به پارک نشاط، ساختمان آراد، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن زارعی جلال آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن زارعی جلال آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن زارعی جلال آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن زارعی جلال آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن زارعی جلال آبادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن زارعی جلال آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.