دکتر فریدون پورشهباز

دکتر فریدون پورشهباز

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تبریز

کد نظام پزشکی

101204
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، ابتدای 17 شهریور، سمت باغمشال، ساختمان آنیاک، طبقه 4

تلفن:04135564064

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدون پورشهباز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون پورشهباز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دانش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام و عرض ادب تقدیر و تشکر میکنم از جناب دکتر و همکارشون جناب دشتی که اول خدا و بعدش به لطف و مرحمت جناب دکتر پورشهباز و دکتر دشتی نفس دوباره مادرم و مدیون این عزیزان هستم واقعاا بهترین تیم پزشکی در تبریز هستن خدا قوت و پشت و پناهتان از صمیم قلبم مدیونتون هستم🙏🏻🙏🏻 🌹🌹🌹

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب و خوش برخورد

سید مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با اخلاق و سعه صدر و متخصص

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حرف ندارن به نظرم هركي علايمي داشت همون ثانيه اول بيايد پيش ايشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریدون پورشهبازسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون پورشهباز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون پورشهباز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون پورشهباز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون پورشهباز چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون پورشهباز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون پورشهباز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون پورشهباز کجا است؟
دکتر فریدون پورشهباز 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریدون پورشهباز را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون پورشهباز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون پورشهباز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون پورشهباز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون پورشهباز متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون پورشهباز چه زمانی است؟
دکتر فریدون پورشهباز از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون پورشهباز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون پورشهباز چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فریدون پورشهباز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون پورشهباز 5 از 5 است.

درباره دکتر فریدون پورشهبازدکتر فریدون پورشهباز dr fereydon poor shahbaz از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تبریز هستند. مطب دکتر فریدون پورشهباز در تبریز، ابتدای 17 شهریور، سمت باغمشال، ساختمان آنیاک، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون پورشهباز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135564064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون پورشهباز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون پورشهباز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون پورشهباز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون پورشهباز متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون پورشهباز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.