نادیا احمدی

نادیا احمدی

کارشناس تغذیه

کرمان

کد نظام پزشکی

ت-6636
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد. بین کوچه 3 و 7. ساختمان پزشکان باران. طبقه 5. واحد 506

تلفن:09219874410

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نادیا احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نادیا احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیگیری پزشک بسیار خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نادیا احمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نادیا احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نادیا احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نادیا احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نادیا احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نادیا احمدی کجا است؟
دکتر نادیا احمدی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نادیا احمدی را ببینید.
+
آیا نادیا احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نادیا احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا احمدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نادیا احمدی چه زمانی است؟
دکتر نادیا احمدی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نادیا احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نادیا احمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نادیا احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نادیا احمدی 5 از 5 است.

درباره نادیا احمدیدکتر نادیا احمدی nadia ahmadi از دکترهای متخصص تغذیه کرمان هستند. مطب نادیا احمدی در کرمان، خیابان جهاد. بین کوچه 3 و 7. ساختمان پزشکان باران. طبقه 5. واحد 506 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نادیا احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09219874410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نادیا احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نادیا احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نادیا احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نادیا احمدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نادیا احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.