دکتر بهزاد عظیم زاده

دکتر بهزاد عظیم زاده

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

29322
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، هولتر ریتم، هولتر فشار خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شهید کامیاب

آدرس:

کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف

تلفن:03432268755

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد عظیم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد عظیم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و همچنین وقت کافی میذاشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهزاد عظیم زاده



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد عظیم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد عظیم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد عظیم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد عظیم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد عظیم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد عظیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد عظیم زاده کجا است؟
دکتر بهزاد عظیم زاده 1 مطب در مطب خیابان شهید کامیاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد عظیم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد عظیم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد عظیم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد عظیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد عظیم زاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد عظیم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد عظیم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد عظیم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد عظیم زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهزاد عظیم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد عظیم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد عظیم زاده



دکتر بهزاد عظیم زاده dr behzad azimzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر بهزاد عظیم زاده در کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد عظیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432268755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد عظیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد عظیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد عظیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد عظیم زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد عظیم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.