تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار امام جمعه

آدرس:

کرمان، بلوار امام جمعه، بین کوچه 7 و 9، ساختمان پزشکان افلاطونیان

تلفن:03432451609

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی سالاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی سالاری
نوبت مطب بلوار امام جمعه
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، بلوار امام جمعه، بین کوچه 7 و 9، ساختمان پزشکان افلاطونیان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی سالاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی سالاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی سالاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی سالاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی سالاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سالاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی سالاری کجا است؟
دکتر مهدی سالاری 1 مطب در مطب بلوار امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی سالاری را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی سالاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سالاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی سالاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی سالاری متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی سالاری چه زمانی است؟
دکتر مهدی سالاری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سالاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی سالاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی سالاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی سالاری 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی سالاریدکتر مهدی سالاری dr mehdi salari از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر مهدی سالاری در کرمان، بلوار امام جمعه، بین کوچه 7 و 9، ساختمان پزشکان افلاطونیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی سالاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432451609 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سالاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی سالاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی سالاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی سالاری متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی سالاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.