دکتر فرانک نیک نفس زرندی

دکتر فرانک نیک نفس زرندی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

130508

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7

تلفن:03432234703

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک نیک نفس زرندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک نیک نفس زرندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فردوسی
دکتر فرانک نیک نفس زرندی
دکتر فرانک نیک نفس زرندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک نیک نفس زرندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک نیک نفس زرندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک نیک نفس زرندی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک نیک نفس زرندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی کجا است؟
دکترفرانک نیک نفس زرندی مطب خیابان فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک نیک نفس زرندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک نیک نفس زرندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک نیک نفس زرندی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک نیک نفس زرندی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر فرانک نیک نفس زرندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک نیک نفس زرندی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک نیک نفس زرندیدکترفرانک نیک نفس زرندی dr frank nicknafs zarandi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کرمان هستند. مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432234703 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک نیک نفس زرندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک نیک نفس زرندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک نیک نفس زرندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک نیک نفس زرندی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک نیک نفس زرندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.