دکتر فرانک نیک نفس زرندی

دکتر فرانک نیک نفس زرندی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کرمان

کد نظام پزشکی

130508
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7

تلفن:03432234703

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک نیک نفس زرندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک نیک نفس زرندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آذین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دخترم برای جوش صورت و ریزش مو مراجعه کرد. عالی عالی

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

زگیل تناسلی داشتم با کلی ترس و استرس رفتم پیش ایشون و اول ک آرومم کردن و بعد درمانم رو با لیزر انجام دادن، و کاملا برطرف شد و الحمدلله سه ساله مشکلی ندارم. الهی خیر ببینن.

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و با حوصله

هما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار مهربان، خونگرم ودلسوز بودن وبا دقت و ارامش مریض را ویزیت کردند.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از لیزری که انجام دادند، راضی نیستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرانک نیک نفس زرندی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فردوسی
کرمان - کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک نیک نفس زرندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک نیک نفس زرندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک نیک نفس زرندی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک نیک نفس زرندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی کجا است؟
دکتر فرانک نیک نفس زرندی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک نیک نفس زرندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک نیک نفس زرندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک نیک نفس زرندی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرانک نیک نفس زرندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس زرندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک نیک نفس زرندی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فرانک نیک نفس زرندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک نیک نفس زرندی 5 از 5 است.
درباره دکتر فرانک نیک نفس زرندی


دکتر فرانک نیک نفس زرندی dr frank nicknafs zarandi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کرمان هستند. مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک نیک نفس زرندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432234703 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک نیک نفس زرندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک نیک نفس زرندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک نیک نفس زرندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک نیک نفس زرندی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک نیک نفس زرندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.