دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر راضیه رضایی

دکتر راضیه رضایی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

132472
%98
پیشنهاد(از 41 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عباییان فرعی اول سمت چپ ساختمان نسرین طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راضیه رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%98
40 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به علت عوارض داروی آریپیرازول دچار دیستونی گردن شدم در اصفهان دکتر دیگری بوتاکس تزریق کرد خوب نشدم اتفاقی توی نت با خانم دکتر آشنا شدم یک سال پیش بوتاکس دیسپورت تزریق کردن خدا را شکر خوب شدم و به خیر گذشت لطفا داروی اعصاب نخورید واقعا به خیر گذشت خدا به خانم دکتر سلامتی و طول عمره بده

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم رضایی برگردن آباده...خیلی دکتر خوبی هستن

دلارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشان بسیار دلسوز و با اخلاق هستند، ولی مطب بسیار شلوغ و زمان انتظار خیلی زیاد است

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام بنده ۶ سال دچار پارکینسون هستم در نهایت با هدایت خانم‌ دکتر عمل Dbsرو توسط آقای دکتر رزمکن انجام دادم الحمدلله دیگر عوارض بیماری را ندارم و خداوند به هر دو ایشان سلامتی عنایت بفرماید. پیشنهاد میکنم بیماران حرکتی صبر پیشه کنند و توصیه های خانم دکتر رو رعایت کنند مخصوصا در خصوص مقدار مصرف دارو .درود بر پزشکان حاذق و باهوش چون خانم دکتر 🙏

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر راضیه رضایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عباییان فرعی اول سمت چپ ساختمان نسرین طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه رضایی کجا است؟
دکتر راضیه رضایی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر راضیه رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه رضایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه رضایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر راضیه رضایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه رضایی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر راضیه رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه رضایی 5 از 5 است.
درباره دکتر راضیه رضایی


دکتر راضیه رضایی dr raziye rezaee از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر راضیه رضایی در شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عباییان فرعی اول سمت چپ ساختمان نسرین طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177165032 , 07132326708 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه رضایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.