دکتر محبوبه حاج جعفر

دکتر محبوبه حاج جعفر

تخصص جراحی عمومی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

کد نظام پزشکی

48893

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه ولیعصر

آدرس:

کرمان، چهارراه ولیعصر (با غ ملی سابق)، روبه روی پارک باغ ملی، ساختمان پزشکان دی

تلفن:03432237440

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه حاج جعفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه حاج جعفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه ولیعصر
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محبوبه حاج جعفر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محبوبه حاج جعفر
دکتر محبوبه حاج جعفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه حاج جعفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه حاج جعفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه حاج جعفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه حاج جعفر چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه حاج جعفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه حاج جعفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه حاج جعفر کجا است؟
دکترمحبوبه حاج جعفر مطب چهارراه ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محبوبه حاج جعفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه حاج جعفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه حاج جعفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه حاج جعفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه حاج جعفر متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه حاج جعفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه حاج جعفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه حاج جعفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه حاج جعفر چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر محبوبه حاج جعفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه حاج جعفر 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه حاج جعفردکترمحبوبه حاج جعفر dr mahboobeh haj jafar از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر محبوبه حاج جعفر در کرمان، چهارراه ولیعصر (با غ ملی سابق)، روبه روی پارک باغ ملی، ساختمان پزشکان دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه حاج جعفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه حاج جعفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه حاج جعفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه حاج جعفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه حاج جعفر متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه حاج جعفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.