دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بهمن آموزنده

دکتر بهمن آموزنده

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تبریز

کد نظام پزشکی

113995
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه اول

تلفن:04135413024

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • شرکت نفت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن آموزنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن آموزنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام چون من یک ساله نزد هرپزشکی رفتم نتونسته بودن درمانم کنن ولی در همان جلسه اول از دردهایم خیلی کاسته شد و برخوردشون هم عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهمن آموزنده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن آموزنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن آموزنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن آموزنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن آموزنده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن آموزنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن آموزنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن آموزنده کجا است؟
دکتر بهمن آموزنده 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهمن آموزنده را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن آموزنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن آموزنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن آموزنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن آموزنده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن آموزنده چه زمانی است؟
دکتر بهمن آموزنده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن آموزنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن آموزنده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهمن آموزنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن آموزنده 0 از 5 است.
درباره دکتر بهمن آموزنده


دکتر بهمن آموزنده dr bahman amozande از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریز هستند. مطب دکتر بهمن آموزنده در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن آموزنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135413024 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن آموزنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن آموزنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن آموزنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن آموزنده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن آموزنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.