دکتر محمد نجفی زاده

دکتر محمد نجفی زاده

دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

تخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم
تبریز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

47813

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

اطلاعات مطب خیایان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، طبقه 2

تلفن:04135563833

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد نجفی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد نجفی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیایان 17 شهریور
دکتر محمد نجفی زاده
دکتر محمد نجفی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد نجفی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد نجفی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد نجفی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد نجفی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد نجفی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نجفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد نجفی زاده کجا است؟
دکترمحمد نجفی زاده مطب خیایان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد نجفی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد نجفی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نجفی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد نجفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد نجفی زاده متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد نجفی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد نجفی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نجفی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد نجفی زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد نجفی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد نجفی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد نجفی زادهدکترمحمد نجفی زاده dr mohammad najafi zade از دکترهای متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر محمد نجفی زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد نجفی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135563833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد نجفی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد نجفی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد نجفی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد نجفی زاده متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد نجفی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.