دکتر هاشم پویا

دکتر هاشم پویا

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

19455
%78
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش حلق بینی، جراحی زیبایی بینی و پلک

در مطب ویزیت ‌و جراحی سرپایی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان بهبود

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان صدرا

تلفن:04135522190

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاشم پویا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاشم پویا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%78
7 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

هادی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اصلا به نظرم دکتر خوبی نیستند. بدون معاینه میفرستن عکس. پیشنهاد نمیکنم.

بهمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

چیچک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق‌العاده خوبی هستن، به حرف مریض دقیق گوش میدن وتشخیصشون کاملا درسته و با یک ویزیت مریض درمان میشه بسیار بسیار ازشون راضیم

ولی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و خوب

یونس
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بینی منو چند سال هست عمل زیبایی کردن الان چند ساله با مشگل تنفس کجی بینی کلآ برام مشکل شده چند بار هم رفتم دکتر دیگه گفتن عمل ناقص کردن باید دوباره عمل شی....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هاشم پویاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاشم پویا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاشم پویا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاشم پویا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاشم پویا چقدر است؟
هزینه ویزیت هاشم پویا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم پویا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاشم پویا کجا است؟
دکتر هاشم پویا 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هاشم پویا را ببینید.
+
آیا دکتر هاشم پویا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم پویا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاشم پویا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاشم پویا متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاشم پویا چه زمانی است؟
دکتر هاشم پویا از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم پویا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاشم پویا چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر هاشم پویا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاشم پویا 4 از 5 است.

درباره دکتر هاشم پویادکتر هاشم پویا dr hashem pooya از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر هاشم پویا در تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان صدرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاشم پویا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135522190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاشم پویا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاشم پویا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاشم پویا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاشم پویا متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاشم پویا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.