دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرزین سلطان محمدلو

دکتر فرزین سلطان محمدلو

تخصص ارتوپدی

تبریز

کد نظام پزشکی

100600
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، نبش حاج جبار نائب، ساختمان شریف

تلفن:04135412418

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزین سلطان محمدلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزین سلطان محمدلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذقی هستند و به دقت معاینه کرده و تشخیص میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزین سلطان محمدلو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، نبش حاج جبار نائب، ساختمان شریف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزین سلطان محمدلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزین سلطان محمدلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزین سلطان محمدلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزین سلطان محمدلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزین سلطان محمدلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین سلطان محمدلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزین سلطان محمدلو کجا است؟
دکتر فرزین سلطان محمدلو 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزین سلطان محمدلو را ببینید.
+
آیا دکتر فرزین سلطان محمدلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین سلطان محمدلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزین سلطان محمدلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزین سلطان محمدلو متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزین سلطان محمدلو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزین سلطان محمدلو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین سلطان محمدلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزین سلطان محمدلو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزین سلطان محمدلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزین سلطان محمدلو 5 از 5 است.
درباره دکتر فرزین سلطان محمدلو


دکتر فرزین سلطان محمدلو dr farzin soltanmohammadlo از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر فرزین سلطان محمدلو در تبریز، خیابان پاستور جدید، نبش حاج جبار نائب، ساختمان شریف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزین سلطان محمدلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135412418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزین سلطان محمدلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزین سلطان محمدلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزین سلطان محمدلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزین سلطان محمدلو متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزین سلطان محمدلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.