دکتر مسعود ناظمیه

دکتر مسعود ناظمیه

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تبریز

کد نظام پزشکی

46087
%100
پیشنهاد(از 82 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، ما بین حاج نایب و طالقانی، پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه 5

تلفن:04135411299

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود ناظمیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود ناظمیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%100
82 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  35 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق و محترمی هستند و آسم و تنگی نفس دارم و حالم هیچ خوش نبود اما الان نزدیک به یکسال هست تحت نظر ایشان حالم خوب است.

حکیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی خوش برخورد و بسیار متخصص هستند .

اسمعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

صبر کردم تا دو هفته از زمان درمان بگذرد تا با اطمینان بیشتر درمورد نتیجه درمان توسط ایشان نظر بدهم.گذشته از برخورد بسیار محترمانه و مسئولانه جناب دکتر ناظمیه , از درمان ایشان رضایت کامل را دارم (دچار تنگی نفس و خس خس سینه بودم که بعضی شب ها چنان درگیرم می کرد که از خواب بیدار می شدم و به سختی امکان نفس کشیدن داشتم که پس از مصرف داروها ایشان به کلی برطرف شد) و ایشان را حتما توصیه می کنم.

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بار اولم بود. .دکتر اخلاق خوبی داشتند و باحوصله گوش میدادند حرفامونو.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود ناظمیهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود ناظمیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود ناظمیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ناظمیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود ناظمیه چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود ناظمیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ناظمیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود ناظمیه کجا است؟
دکتر مسعود ناظمیه 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود ناظمیه را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود ناظمیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ناظمیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود ناظمیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود ناظمیه متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود ناظمیه چه زمانی است؟
دکتر مسعود ناظمیه از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ناظمیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود ناظمیه چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر مسعود ناظمیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود ناظمیه 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود ناظمیهدکتر مسعود ناظمیه dr masoud nazemiyeh از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر مسعود ناظمیه در تبریز، ما بین حاج نایب و طالقانی، پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود ناظمیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135411299 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود ناظمیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود ناظمیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود ناظمیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود ناظمیه متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود ناظمیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.