دکتر مهدی فرهودی

دکتر مهدی فرهودی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ سکته مغزی

تبریز

کد نظام پزشکی

46323
%100
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ سکته مغزی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه هفتم

تلفن:04135573657

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی فرهودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی فرهودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%100
35 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

مسعود رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

متعهد و خوش اخلاق و کار بلد

فرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و خوب ودقیق بودند وبرخورد عالی

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فعلا فقط یه بار ویزیت شدیم نمی دونم

حامد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باسلام انصافا دکتر خوش اخلاق و با دانشی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی فرهودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی فرهودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی فرهودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی فرهودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی فرهودی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی فرهودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرهودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی فرهودی کجا است؟
دکتر مهدی فرهودی 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی فرهودی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی فرهودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرهودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی فرهودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی فرهودی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و سکته مغزی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی فرهودی چه زمانی است؟
دکتر مهدی فرهودی از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرهودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی فرهودی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر مهدی فرهودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی فرهودی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی فرهودیدکتر مهدی فرهودی dr mehdi farhodi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر مهدی فرهودی در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی فرهودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135573657 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی فرهودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی فرهودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی فرهودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی فرهودی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی فرهودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.