دکتر فرید ذوالفقاری

دکتر فرید ذوالفقاری

تخصص جراحی مغز و اعصاب

اصفهان
%۹۲
پیشنهاد(از ۳۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۲۱۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک رفاه، ساختمان حکیم، طبقه اول، واحد 9

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرید ذوالفقاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید ذوالفقاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۴ کاربر)

%۹۲
۳۱ کاربر از ۳۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فردوسی
ملاحظات

زمان نوبت دهی مربوط به حضور شما در مطب می باشد، ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود. لطفا صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرید ذوالفقاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرید ذوالفقاری
دکتر فرید ذوالفقاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید ذوالفقاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید ذوالفقاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید ذوالفقاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید ذوالفقاری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید ذوالفقاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ذوالفقاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید ذوالفقاری کجا است؟
دکتر فرید ذوالفقاری 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرید ذوالفقاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرید ذوالفقاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ذوالفقاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید ذوالفقاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید ذوالفقاری متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید ذوالفقاری چه زمانی است؟
دکتر فرید ذوالفقاری از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ذوالفقاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید ذوالفقاری چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر فرید ذوالفقاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید ذوالفقاری 5 از 5 است.

درباره دکتر فرید ذوالفقاریدکتر فرید ذوالفقاری dr farid zolfaghari از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب اصفهان هستند. مطب دکتر فرید ذوالفقاری در اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک رفاه، ساختمان حکیم، طبقه اول، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید ذوالفقاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132211245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید ذوالفقاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید ذوالفقاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید ذوالفقاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید ذوالفقاری تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید ذوالفقاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.