دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فروغ قنواتی

دکتر فروغ قنواتی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اهواز

کد نظام پزشکی

121838
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری غربی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی امام رضا، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ قنواتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ قنواتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید همت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک محترم با تشخیص صحیح و بموقع مشکل و با دادن روحیه و کمترین دارو وتوجه و همراهی دلسوزانه توانستند مشکل اینجانب را حل نمایند. تندرست و مانا باشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروغ قنواتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان نادری
اهواز - اهواز، خیابان نادری غربی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی امام رضا، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ قنواتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ قنواتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ قنواتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ قنواتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ قنواتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ قنواتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ قنواتی کجا است؟
دکتر فروغ قنواتی 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ قنواتی را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ قنواتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ قنواتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ قنواتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ قنواتی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ قنواتی چه زمانی است؟
دکتر فروغ قنواتی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ قنواتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ قنواتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فروغ قنواتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ قنواتی 5 از 5 است.
درباره دکتر فروغ قنواتی


دکتر فروغ قنواتی dr forough ghanavati از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر فروغ قنواتی در اهواز، خیابان نادری غربی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی امام رضا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ قنواتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09373751403 , 06132237337 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ قنواتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ قنواتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ قنواتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ قنواتی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ قنواتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.