دکتر محمدرضا مرادیان

دکتر محمدرضا مرادیان

تخصص چشم پزشکی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۶۶۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، اول چهارباغ بالا، ابتدای سی و سه پل، مجتمع کوثر، فاز دوم، طبقه دوم، واحد 433

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدرضا مرادیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چهارباغ بالا
دکتر محمدرضا مرادیان
دکتر محمدرضا مرادیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مرادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مرادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مرادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مرادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مرادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مرادیان کجا است؟
دکتر محمدرضا مرادیان 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا مرادیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مرادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مرادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مرادیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مرادیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مرادیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مرادیان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدرضا مرادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مرادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا مرادیان

دکتر محمدرضا مرادیان dr mohammad reza moradiyan از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا مرادیان در اصفهان، اول چهارباغ بالا، ابتدای سی و سه پل، مجتمع کوثر، فاز دوم، طبقه دوم، واحد 433 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مرادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136205155-09130266791 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مرادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مرادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مرادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مرادیان تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مرادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.