دکتر محمدرضا مرادیان

دکتر محمدرضا مرادیان

تخصص چشم پزشکی

اصفهان

کد نظام پزشکی

46652
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، اول چهارباغ بالا، ابتدای سی و سه پل، مجتمع کوثر، فاز دوم، طبقه دوم، واحد 433

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا مرادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا مرادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان فوق‌العاده هستند خداوند حفظشان کند.

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتري بسيار با اخلاق و عالي هستند

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

رفتار وشخصیتشان عالی است تاکنون دکتر باشخصیت وباوقار و مومن مانند ایشان در عمرم ندیده بودم

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و کار درست

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از لحاظ اخلاق وبرخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا مرادیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مرادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مرادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مرادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مرادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مرادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مرادیان کجا است؟
دکتر محمدرضا مرادیان 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مرادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مرادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مرادیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مرادیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مرادیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مرادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مرادیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدرضا مرادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مرادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا مرادیاندکتر محمدرضا مرادیان dr mohammad reza moradiyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا مرادیان در اصفهان، اول چهارباغ بالا، ابتدای سی و سه پل، مجتمع کوثر، فاز دوم، طبقه دوم، واحد 433 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مرادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136205155-09130266791 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مرادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مرادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مرادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مرادیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مرادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.