دکتر حسن علیمراد

دکتر حسن علیمراد

کد نظام پزشکی: 33765
4.5 (17 نظر)
٪89 پیشنهاد کاربران
297 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حسن علیمراد

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه 2، واحد4
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 12:20

درباره دکتر حسن علیمراد

بورد تخصصی از دانشگاه تهران

همکاری با بیمارستان قائم

آدرس مطب دکتر حسن علیمراد

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه 2، واحد4

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر حسن علیمراد

بیمه تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی سلامت
بیمه نیروهای مسلح
بیمه بانک ملی
بیمه تکمیلی جانبازان
بیمه تکمیلی سلامت

نظرات درباره دکتر حسن علیمراد

4.5
از 17 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%89
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دخترم بخاطر عفونت ریه بیمارستان قائم بستری بود برده بودم برای چکاپ که ببینم خوب شده.. که خداروشکر خوب شده بود خدا خیرشون بده آقای دکتر
فرزانه(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت
مهسا(1402/12/14)
نوبت دهی مطب
(1402/12/14)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت
ندا(1402/11/12)
(1402/11/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بنده هفده سال هست که دخترامو پیش آقای دکتر میبرم برای ویزیت، تشخیص ایشون و راهکارهای درمان آقای دکتر عالی هست. خدا بهشون سلامتی و طول عمر بده
زیبا(1402/10/27)
(1402/10/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر باشخصیت و با تجربه ای هستن
فاطمه(1402/10/12)
نوبت دهی مطب
(1402/10/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با خوش اخلاقی و حوصله بچه را بطور کامل معاینه می کنند و توصیه های خوبی می کننند در خصوص درجه دمای خونه برای بچه که بچه به خاطر گرمای زیاد بی قراری نکنه

سوالات متداول راجع به دکتر حسن علیمراد

چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن علیمراد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن علیمراد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن علیمراد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حسن علیمراد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن علیمراد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن علیمراد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حسن علیمراد کجا است؟
دکتر حسن علیمراد 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن علیمراد را ببینید.
آیا دکتر حسن علیمراد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن علیمراد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حسن علیمراد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن علیمراد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن علیمراد چه زمانی است؟
دکتر حسن علیمراد از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن علیمراد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن علیمراد چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر حسن علیمراد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن علیمراد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حسن علیمراددکتر حسن علیمراد dr hassan ali morad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر حسن علیمراد در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه 2، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن علیمراد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632256512 , 02634487328 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن علیمراد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن علیمراد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن علیمراد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن علیمراد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن علیمراد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.