دکتر ناصر مجلسی

دکتر ناصر مجلسی

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

71582

درباره‌پزشک

دارای مردک Certifion از فرانسه و عضو انجمن لیزر ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ایستگاه محمدآباد، قبل از جامکو، مجتمع پزشکی سینا، طبقه اول

تلفن:03132206132

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر مجلسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناصر مجلسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر مجلسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر مجلسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر مجلسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر مجلسی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر مجلسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مجلسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر مجلسی کجا است؟
دکتر ناصر مجلسی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر مجلسی را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر مجلسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مجلسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر مجلسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر مجلسی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر مجلسی چه زمانی است؟
دکتر ناصر مجلسی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مجلسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر مجلسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناصر مجلسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر مجلسی 0 از 5 است.

درباره دکتر ناصر مجلسیدکتر ناصر مجلسی dr naser majlesi از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر ناصر مجلسی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ایستگاه محمدآباد، قبل از جامکو، مجتمع پزشکی سینا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر مجلسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132206132 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر مجلسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر مجلسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر مجلسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر مجلسی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر مجلسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.