دکتر محمدرضا یوسفی

دکتر محمدرضا یوسفی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اهواز

کد نظام پزشکی

120162
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، نادری، بین خیابان حافظ و خوانساری، مجتمع بزرگ نادری، طبقه 3، واحد 121

تلفن:06132231296

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا یوسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با ارامش و مهربون بودن اقای دکتر ..و بسیار عالی راهنمایی کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا یوسفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا یوسفی کجا است؟
دکتر محمدرضا یوسفی 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا یوسفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا یوسفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا یوسفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا یوسفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا یوسفی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا یوسفیدکتر محمدرضا یوسفی mohammadreza yoosefi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر محمدرضا یوسفی در اهواز، نادری، بین خیابان حافظ و خوانساری، مجتمع بزرگ نادری، طبقه 3، واحد 121 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132231296 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا یوسفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.