%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی روانپزشکی

درمان افسردگی عصبی و میگرنی اختلالات رفتاری کود کان وبزرگساران بیش فعالی وشب ادراری و اضطراب کودکان اختلالات دوقطبی وروانپرشی 

ترک اعتیاد 

در مطب مشاوره خانواده وتستهای شخصیت وتست هوش رواندرمانی دستگاه ه TDCSبرای درمان اضطراب، افسردگی وسواس درهای 

مزمن عصبی،پارکینسون،عوارض پس از سکته مغزی وز وز گوش وسردرد انجام می شود

همکاری با بیمارستان بوستان اهواز،بیمارستان تخصصی اعصاب وروان جهت بستری بیماران اعصاب وروان ودارای بخش اختصاصی ترک 

اعتیاد کلینیک تخصصی دی 


آدرس اینستاگرام: dr.khezerzade_psychiatric  

کد نظام پزشکی

۲۵۹۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان کیان پارس

آدرس:

اهواز، کیان پارس، خیابان پهلوان غربی، مجتمع پزشکی نگین پارس ، طبقه هشتم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید خضرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید خضرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید خضرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید خضرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید خضرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید خضرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید خضرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید خضرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید خضرزاده کجا است؟
دکتر ناهید خضرزاده 1 مطب در مطب خیابان کیان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید خضرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید خضرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید خضرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید خضرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید خضرزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید خضرزاده چه زمانی است؟
دکتر ناهید خضرزاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید خضرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید خضرزاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ناهید خضرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید خضرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید خضرزادهدکتر ناهید خضرزاده dr nahid khezr zade از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر ناهید خضرزاده در اهواز، کیان پارس، خیابان پهلوان غربی، مجتمع پزشکی نگین پارس ، طبقه هشتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید خضرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09354261464 , 06133338160 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید خضرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید خضرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید خضرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید خضرزاده تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید خضرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.