دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نصرت اله شاه محمدی

دکتر نصرت اله شاه محمدی

تخصص چشم پزشکی

کرج

کد نظام پزشکی

23881
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه

جراحی با لیزر، لنز داخل و خارج چشم، لیزیک لازک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 3

تلفن:02632267844

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نصرت اله شاه محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرت اله شاه محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سولماز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی و مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نصرت اله شاه محمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرت اله شاه محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرت اله شاه محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرت اله شاه محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرت اله شاه محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرت اله شاه محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله شاه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرت اله شاه محمدی کجا است؟
دکتر نصرت اله شاه محمدی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصرت اله شاه محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر نصرت اله شاه محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله شاه محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرت اله شاه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرت اله شاه محمدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرت اله شاه محمدی چه زمانی است؟
دکتر نصرت اله شاه محمدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله شاه محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرت اله شاه محمدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نصرت اله شاه محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرت اله شاه محمدی 3 از 5 است.
درباره دکتر نصرت اله شاه محمدی


دکتر نصرت اله شاه محمدی dr nosratollah shahmohammadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر نصرت اله شاه محمدی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت اله شاه محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632267844 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت اله شاه محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت اله شاه محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت اله شاه محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت اله شاه محمدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرت اله شاه محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.