%۹۴
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۵۲۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب پل زرگری

آدرس:

شیراز، پل زرگری، ساختمان ابن سینا، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد بنی فاطمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد بنی فاطمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۹۴
۱۵ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پل زرگری
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، تنها بیمارانی که دارای مشکلات آب مروارید، آب سیاه و افرادی که قصد PRK ، لیزیک دارند ویزیت می شوند.

پذیرش فقط با نامه انجام میشود

دکتر سید محمد بنی فاطمی
دکتر سید محمد بنی فاطمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد بنی فاطمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد بنی فاطمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد بنی فاطمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد بنی فاطمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد بنی فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد بنی فاطمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد بنی فاطمی کجا است؟
دکتر سید محمد بنی فاطمی 1 مطب در مطب پل زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد بنی فاطمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد بنی فاطمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد بنی فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد بنی فاطمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد بنی فاطمی متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد بنی فاطمی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد بنی فاطمی از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد بنی فاطمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد بنی فاطمی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر سید محمد بنی فاطمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد بنی فاطمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد بنی فاطمیدکتر سید محمد بنی فاطمی seyyed mohammad banifatemi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد بنی فاطمی در شیراز، پل زرگری، ساختمان ابن سینا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد بنی فاطمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09903331410 , 07136266455 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد بنی فاطمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد بنی فاطمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد بنی فاطمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد بنی فاطمی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد بنی فاطمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.