دکتر مریم طباطباییان

دکتر مریم طباطباییان

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۶۵۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب شهرک سلامت

آدرس:

اصفهان، شهرک سلامت، بزرگراه شهید آقا بابایی، بعد از روگذر حکیم شفایی، بلوار سلامت، طبقه دوم، مجموعه آناهید

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم طباطباییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم طباطباییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک سلامت
ملاحظات

دکتر مریم طباطباییان
دکتر مریم طباطباییان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم طباطباییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم طباطباییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم طباطباییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم طباطباییان چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم طباطباییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طباطباییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم طباطباییان کجا است؟
دکتر مریم طباطباییان 1 مطب در مطب شهرک سلامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم طباطباییان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم طباطباییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طباطباییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم طباطباییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم طباطباییان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم طباطباییان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم طباطباییان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طباطباییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم طباطباییان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم طباطباییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم طباطباییان 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم طباطباییاندکتر مریم طباطباییان dr maryam tabatabeeyan از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم طباطباییان در اصفهان، شهرک سلامت، بزرگراه شهید آقا بابایی، بعد از روگذر حکیم شفایی، بلوار سلامت، طبقه دوم، مجموعه آناهید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم طباطباییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03135548124-03135548123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم طباطباییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم طباطباییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم طباطباییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم طباطباییان تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم طباطباییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.