حسنیه حریفی

حسنیه حریفی

کارشناس ارشد روانشناسی

کد نظام پزشکی

23421

درباره‌پزشک

فرزند پروری 

زوج 

 مهارت های تحصیلی

اعتیاد

اختلالات بزرگسالان 

آموزش پیش از ازدواج و طلاق

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران حسنیه حریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حسنیه حریفی
نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
45 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حسنیه حریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسنیه حریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حسنیه حریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حسنیه حریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسنیه حریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حسنیه حریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حسنیه حریفی کجا است؟
دکتر حسنیه حریفی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا حسنیه حریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسنیه حریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حسنیه حریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسنیه حریفی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حسنیه حریفی چه زمانی است؟
دکتر حسنیه حریفی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حسنیه حریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حسنیه حریفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به حسنیه حریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حسنیه حریفی 0 از 5 است.
درباره حسنیه حریفی


دکتر حسنیه حریفی hosniyeh harifi از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حسنیه حریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حسنیه حریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حسنیه حریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حسنیه حریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حسنیه حریفی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حسنیه حریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.