دکتر سید محمد مقدسی بناب

دکتر سید محمد مقدسی بناب

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

16489
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان ارتش

آدرس:

تبریز،.فلکه دانشگاه ساختمان تبریز طبقه دو

تلفن:04133375727

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد مقدسی بناب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد مقدسی بناب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

چیمن
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر عالی

احد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

سولماز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش اخلاق و متخصص. گفتند باید قطره مصرف کنم که گوشم رو تمیز کنند. گفتم درد میکنه و نمیتونم بخوابم،منشی چند قطره به گوشم قطره ریختند بعد یه ربع حدودا با ساکشن گوشم رو تمیز کردند. خدا خیرشون بده راحت شدم، دیگه درد نمیکنه.

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خداوند امثال این دکترهای خوب و با ارزش را از سر جامعه ما کم نکند ایشان از ذخایر ناب کشورمون میباشندخداوند حفظشون کنه واقعا زبان عاجز است که چه شخصیتی هستند

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد مقدسی بنابسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد مقدسی بناب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد مقدسی بناب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد مقدسی بناب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد مقدسی بناب چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد مقدسی بناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مقدسی بناب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد مقدسی بناب کجا است؟
دکتر سید محمد مقدسی بناب 1 مطب در مطب خیابان ارتش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد مقدسی بناب را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد مقدسی بناب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مقدسی بناب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد مقدسی بناب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد مقدسی بناب متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد مقدسی بناب چه زمانی است؟
دکتر سید محمد مقدسی بناب از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مقدسی بناب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد مقدسی بناب چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سید محمد مقدسی بناب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد مقدسی بناب 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد مقدسی بنابدکتر سید محمد مقدسی بناب dr seyed mohammad moghaddasi bonab از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر سید محمد مقدسی بناب در تبریز،.فلکه دانشگاه ساختمان تبریز طبقه دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد مقدسی بناب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133375727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد مقدسی بناب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد مقدسی بناب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد مقدسی بناب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد مقدسی بناب متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد مقدسی بناب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.