دکتر مهری آذر فخرایی

دکتر مهری آذر فخرایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

112412
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهری آذر فخرایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری آذر فخرایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یلدا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با تاخیر زیاد تونستم برم داخل برای معاینه ولی دکتر فوق العاده عالی هستن تمام داروهایی که داده بودن واقعا حالمو خوب کردن شکر خدا حتما توصیه میکنم اگه خواستین برین دکتر زنان حتما این دکتر رو انتخاب کنین به انتظاری که با همسرم کشیدم می ارزید.

پرناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر هم از نظر اخلاقی و هم معاینه و باحوصله من کلاً راضیم فوق‌العاده.

رزا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

میتونم بگم بهترین دکتر و باسوادترین هستن و تشخیص و مشاوره و راهنمایشون عالیه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من قبل ایشون چند تا دکتر و ازمایش رفتم هیچکدوم جواب نداد،فقط ایشون تونستند مشکل منو حل کنند و خیلیم راضیم ارشون

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من که خیلی راضی هستم نتیجه خوبی گرفتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهری آذر فخرایی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهری آذر فخرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری آذر فخرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری آذر فخرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهری آذر فخرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری آذر فخرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری آذر فخرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهری آذر فخرایی کجا است؟
دکتر مهری آذر فخرایی 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهری آذر فخرایی را ببینید.
+
آیا دکتر مهری آذر فخرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری آذر فخرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهری آذر فخرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری آذر فخرایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهری آذر فخرایی چه زمانی است؟
دکتر مهری آذر فخرایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری آذر فخرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهری آذر فخرایی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهری آذر فخرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهری آذر فخرایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهری آذر فخراییدکتر مهری آذر فخرایی dr mehri azar fakhraei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر مهری آذر فخرایی در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان حکیم، طبقه8، واحدD واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهری آذر فخرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135570747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهری آذر فخرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهری آذر فخرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهری آذر فخرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهری آذر فخرایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهری آذر فخرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.