دکتر فرزانه علمشاهی

دکتر فرزانه علمشاهی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

135433
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار فردوس شرقی

آدرس:

فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوارفردوس شرق، بعد از خیابان ولیعصر، پلاک 44، طبقه 4، واحد 17

تلفن:09339204055

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه علمشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه علمشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باسواد و با تجربه و خیلی خیلی محترم و باشخصیت. تشخیص مناسبی برای جوش من دادن که ناشی از آلرژی بود. ازشون متشکرم.

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص و درمان و برخورد عالی هست

محمدجواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اگه لازم باشه معاینه میکنن ببینیم درمان چجور پیش میره

شهریار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

سام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی بودن من هم برای خودم و هم پسرم مشاوره گرفتم و نتیجه خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه علمشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه علمشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه علمشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه علمشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه علمشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه علمشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه علمشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه علمشاهی کجا است؟
دکتر فرزانه علمشاهی 1 مطب در مطب بلوار فردوس شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه علمشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه علمشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه علمشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه علمشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه علمشاهی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه علمشاهی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه علمشاهی از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه علمشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه علمشاهی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر فرزانه علمشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه علمشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه علمشاهیدکتر فرزانه علمشاهی dr farzaneh alamshahi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر فرزانه علمشاهی در فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوارفردوس شرق، بعد از خیابان ولیعصر، پلاک 44، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه علمشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09339204055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه علمشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه علمشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه علمشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه علمشاهی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه علمشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.