دکتر حسین اسماعیل زاده

دکتر حسین اسماعیل زاده

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی اطفال
شیراز

کد نظام پزشکی

92310
%93
پیشنهاد(از 53 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد فوق تخصص آسم آلرژی و نقص ايمنی، دانشیار دانشگاه علوم پزشكی شيراز، عضو رسمی انجمن آسم و آلرژی آمريكا  

درمان آسم، آلرژی، نقص ايمنی، اگزما، آلرژی غذايی، آلرژی دارويی، سينوزيت، پوليپ بينی، كهير، سرفه، آلرژی پوستی، آلرژی فصلی، ايمونوتراپی (واكسيناسيون آلرژی)  

در مطب تست ريه (اسپيرومتري چالشي)، تست پوستی آلرژی، پريک تست، تست پاتچ، تست چالش غذايی، تست چالش دارويی، ايمونوتراپی، واكسيناسيون آلرژی، تزريق داروی بيولوژيک اماليزوماب انجام می شود. 

همکاری با بیمارستان نمازی

پیج اینستاگرام: dr.esmaeilzadeh_allergy_clinic 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، جنب اداره محیط زیست، ساختمان امیران

تلفن:-07132317065

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین اسماعیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین اسماعیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 53 کاربر)

%93
49 کاربر از 53 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

فوزیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام بهترین دکتر و خوش برخورد وتشخیص عالی تحت درمان و تو یک ماه جواب گرفتم ولی بازم باید ویزیت بشم

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب/ بسیار پزشک توانمند

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باحوصله ای هستند ولی کاش خودشون هم بیشتر سوال میپرسیدن و پیگیر میشدن..احساس میشه دارن کار تکراری انجام میدن

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر حاذقی هستند

امیر
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ناراضی بودم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین اسماعیل زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین اسماعیل زاده کجا است؟
دکتر حسین اسماعیل زاده 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین اسماعیل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر حسین اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین اسماعیل زاده متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین اسماعیل زاده چه زمانی است؟
دکتر حسین اسماعیل زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر حسین اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین اسماعیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین اسماعیل زادهدکتر حسین اسماعیل زاده dr hosein esmaeil zade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر حسین اسماعیل زاده در شیراز، خیابان اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، جنب اداره محیط زیست، ساختمان امیران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) -07132317065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین اسماعیل زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.