دکتر سمیرا سیستانی

دکتر سمیرا سیستانی

تخصص داخلی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره و ویزیت بیماریهای :

غدد

 ریه

 گوارش 

 کبد

کلیه

 فشار خون بالا 

 بیماریهای مفاصل

کد نظام پزشکی

131521

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه ۱۱، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان بزرگمهر، طبقه ۲، واحد ۲

تلفن:03432483293

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا سیستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا سیستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید بهشتی
دکتر سمیرا سیستانی
دکتر سمیرا سیستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا سیستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا سیستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا سیستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا سیستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا سیستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا سیستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا سیستانی کجا است؟
دکترسمیرا سیستانی مطب خیابان شهید بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرا سیستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا سیستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا سیستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا سیستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا سیستانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا سیستانی چه زمانی است؟
دکتر سمیرا سیستانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا سیستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا سیستانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سمیرا سیستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا سیستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا سیستانیدکترسمیرا سیستانی dr samira sistani از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر سمیرا سیستانی در کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه ۱۱، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان بزرگمهر، طبقه ۲، واحد ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا سیستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483293 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا سیستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا سیستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا سیستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا سیستانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا سیستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.