%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران

در مطب سونوگرافی، دستگاه ار اف، کربوکسی تراپی، ازون تراپی، پلاسما انجام می شود

همکاری با بیمارستان ام ارای، بیمارستان کوثر

آدرس اینستاگرام: dr_fateme_movahed  

کد نظام پزشکی

142059

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات باغشاه

آدرس:

شیراز، باغشاه،اردیبهشت غربی، ساختمان آریا، طبقه 4،واحد 11

تلفن:07132343516

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه موحد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه موحد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

باغشاه
ملاحظات

عمل لابیاپلاستی، کرایوتراپی ، ایودی در مطب انجام میشود.

دکتر فاطمه موحد
دکتر فاطمه موحد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه موحد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه موحد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه موحد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه موحد چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه موحد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه موحد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه موحد کجا است؟
دکترفاطمه موحد باغشاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه موحد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه موحد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه موحد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه موحد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه موحد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه موحد چه زمانی است؟
دکتر فاطمه موحد از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه موحد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه موحد چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فاطمه موحد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه موحد 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه موحددکترفاطمه موحد dr fateme movaged از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه موحد در شیراز، باغشاه،اردیبهشت غربی، ساختمان آریا، طبقه 4،واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه موحد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132343516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه موحد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه موحد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه موحد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه موحد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه موحد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.