دکتر انوشه بنان

دکتر انوشه بنان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیب زیبایی زنان
شیراز

درباره‌ی پزشک

حوزه فعالیت دکتر انوشه بنان:

لابیاپلاستی

آدرس اینستاگرام دکتر انوشه بنان:

@dr.anushe_banan

وب سایت دکتر انوشه بنان :

 www.drbanan.com

کد نظام پزشکی

56754

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات بلوار پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان آقایی، ساختمان یاس

تلفن:07138478985

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انوشه بنان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر انوشه بنان
دکتر انوشه بنان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انوشه بنان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انوشه بنان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انوشه بنان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انوشه بنان چقدر است؟
هزینه ویزیت انوشه بنان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشه بنان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انوشه بنان کجا است؟
دکترانوشه بنان بلوار پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر انوشه بنان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر انوشه بنان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انوشه بنان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انوشه بنان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انوشه بنان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انوشه بنان چه زمانی است؟
دکتر انوشه بنان از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشه بنان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انوشه بنان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر انوشه بنان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انوشه بنان 0 از 5 است.

درباره دکتر انوشه بناندکترانوشه بنان dr anoshe banan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر انوشه بنان در شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان آقایی، ساختمان یاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انوشه بنان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138478985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انوشه بنان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انوشه بنان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انوشه بنان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انوشه بنان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انوشه بنان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.