دکتر سینا مصلی نژاد

دکتر سینا مصلی نژاد

پزشک عمومی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

۱۷۰۵۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

بندرعباس، حدفاصل میدان صادقیه و اتوبسرانی، روبه روی پست بانک ساختمان بوعلی، طبقه 2

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان صادقیه
دکتر سینا مصلی نژاد
دکتر سینا مصلی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا مصلی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا مصلی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا مصلی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا مصلی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا مصلی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا مصلی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا مصلی نژاد کجا است؟
دکتر سینا مصلی نژاد 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سینا مصلی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سینا مصلی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا مصلی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا مصلی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا مصلی نژاد متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا مصلی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سینا مصلی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا مصلی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا مصلی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سینا مصلی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا مصلی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر سینا مصلی نژاد

دکتر سینا مصلی نژاد dr sina mosallanezhad از دکترهای متخصص پزشک عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر سینا مصلی نژاد در بندرعباس، حدفاصل میدان صادقیه و اتوبسرانی، روبه روی پست بانک ساختمان بوعلی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا مصلی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633675923-09338162424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا مصلی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا مصلی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا مصلی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا مصلی نژاد پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا مصلی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.