دکتر مرسده سام زاده

دکتر مرسده سام زاده

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

87617
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سعدی

آدرس:

کرمان، خیابان سعدی، ساختمان پزشکان پارک، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرسده سام زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرسده سام زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی باصبر و حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرسده سام زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سعدی
کرمان - کرمان، خیابان سعدی، ساختمان پزشکان پارک، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرسده سام زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرسده سام زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرسده سام زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرسده سام زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مرسده سام زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرسده سام زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرسده سام زاده کجا است؟
دکتر مرسده سام زاده 1 مطب در مطب خیابان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرسده سام زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مرسده سام زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرسده سام زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرسده سام زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرسده سام زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرسده سام زاده چه زمانی است؟
دکتر مرسده سام زاده از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرسده سام زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرسده سام زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مرسده سام زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرسده سام زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر مرسده سام زاده


دکتر مرسده سام زاده dr mersede samzade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر مرسده سام زاده در کرمان، خیابان سعدی، ساختمان پزشکان پارک، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرسده سام زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022788777 , 03432237034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرسده سام زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرسده سام زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرسده سام زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرسده سام زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرسده سام زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.