دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی

دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی
تهران

کد نظام پزشکی

113289
%89
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%89
24 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

میترا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر امیری فوق العاده دکتر خوب ،باسواد،خوش اخلاق هستن و کارشون عالیه .من چندسال میشناسمشون و تضمین شون میکنم هرکسی که میره پیششون .

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر امیری بسیار مهربان و باحوصله هستند و برای بیمارشون ارزش و احترام قائل هستند و خیلی باتجربه هستند من سه بار توسط ایشون ویزیت شدم و پزشک اول و آخر من برای درمان نازاییم خانم دکتر مهرنوش امیری هستند و مطمئن هستم خیلی زود نتیجه میگیرم

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من فعلا درحد چندروزه که دارم داروهاشونو مصرف میکنم.ایشون خیلی باحوصله به سوالاتم پاسخ میدادند.امیدوارم که داروها اثرکنه وخوب بشم.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام خانم دکتر عزیزم خانم مهرنوش امیری واقعا خوش برخورد ومهربان هستن بله به دیگران پیشنهادمیدم واقعا بی نظیر هستن درکارشون تجربه عالی دارن من صمیمانه تشکر میکنم

مهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک باتجربه ای است ولی برای بار اول که به مطب مراجعه شود بهتر است خود پزشک مدارک را کنترل کنند من دوست داشتم مدارکم رو دکتر چک کنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرنوش امیری سیاوشانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرنوش امیری سیاوشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی کجا است؟
دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرنوش امیری سیاوشانیدکتر مهرنوش امیری سیاوشانی dr mehrnoosh amiri siavashani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی در خیابان فرمانیه،ابتدای لواسانی،جنب باشگاه فرمانیه،پلاک 12،طبقه 5،واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126118849-02126118848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرنوش امیری سیاوشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.