دکتر سینا امینی زاده

دکتر سینا امینی زاده

تخصص ارتوپدی

تهران
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی

بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و آرتروسکوپی

تهران، یوسف آباد، بیمارستان محب کوثر

کد نظام پزشکی

120172

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات بیمارستان محب کوثر

آدرس:

تهران، یوسف آباد، بیمارستان محب کوثر

تلفن:02142702

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سینا امینی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سینا امینی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا امینی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا امینی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا امینی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا امینی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا امینی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امینی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا امینی زاده کجا است؟
دکترسینا امینی زاده بیمارستان محب کوثر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سینا امینی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سینا امینی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امینی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا امینی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا امینی زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا امینی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سینا امینی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امینی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا امینی زاده چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر سینا امینی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا امینی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سینا امینی زادهدکترسینا امینی زاده dr sina aminizadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر سینا امینی زاده در تهران، یوسف آباد، بیمارستان محب کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا امینی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142702 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا امینی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا امینی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا امینی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا امینی زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا امینی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.