دکتر آرشیا شاه محمدی

دکتر آرشیا شاه محمدی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

66673
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اکوکاردیوگرافی داپلر رنگی

هولتر مانیتورینگ قلب

آنژیوگرافی و کاتتریزاسیون

دکترآرشیا شاه محمدی، فارغ التحصیل بیمارستان قلب شهید رجایی بوده وسابقه گذراندن دوره های فوق تخصصی وشرکت در سمینارهای بین المللی فرانسه، ایتالیا، هلند واسترالیا را دارد. وی سابقه ریاست بخش قلب وعروق بیمارستان محب مهرو بخش سی سی یو آن مرکز را دارد. در حال حاضر با بیمارستانهای نیکان، صارم، مهر آیین و محب مهر همکاری دارند.

 تخصص ایشان در زمینه آنژیوگرافی وکاتتریزاسیون، اکوکاردیوگرافی، هولترمانیتورینگ بوده و مدیریت و ارایه استراتژی درمانی در موارد حاد و اورژانسی بیماریهای قلب و عروق از قبیل سکته قلبی و سندرم کرونری حاد، اورژانسهای فشارخون، مدیریت و درمان آریتمی های قلبی (بی نظمی ریتم قلب) و مشاوره قلب و عروق و تعیین راهکار جهت جلوگیری از اتفاقات حاد و انفارکتوس قلبی حین اعمال جراحی غیر قلبی از موارد عمده طبابت ایشان است. 

درمان ومدیریت بیماران کاندید جراحی قلب باز ، قبل وبعد از جراحی از سایر موارد حیطه کاری ایشان است. 
مدیریت درمانی بالغ بر صدها بیمار با سابقه عمل جراحی قلب باز و جلوگیری از وقوع حملات قلبی مجدد در این دسته از بیماران، یکی دیگر از خدمات کلینیکهای قلب و عروق ایشان است.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان جانبازان شرقی، خیابان شهید مصطفوی، شماره 7، طبقه 5، واحد 21

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی ( بهروز )، پلاک 30، طبقه 1

تلفن:02126403190

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرشیا شاه محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرشیا شاه محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دره صدف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متین و عالی با تجویز بهترین نسخه خدا حفظشون کنه

پری
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

توصیه نمیکنم. 😡👎

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار آرام و با حوصله هستند، با دقت کامل معاینه کرده و شخصا نسخه الکترونیک ثبت می‌کنند، هزینه‌ها هم منصفانه است.

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار عالي و با حوصله و دقيق

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالیی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرشیا شاه محمدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرشیا شاه محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرشیا شاه محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرشیا شاه محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرشیا شاه محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرشیا شاه محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرشیا شاه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرشیا شاه محمدی کجا است؟
دکتر آرشیا شاه محمدی 2 مطب در مطب نارمک و مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرشیا شاه محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر آرشیا شاه محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرشیا شاه محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرشیا شاه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرشیا شاه محمدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرشیا شاه محمدی چه زمانی است؟
دکتر آرشیا شاه محمدی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرشیا شاه محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرشیا شاه محمدی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر آرشیا شاه محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرشیا شاه محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر آرشیا شاه محمدیدکتر آرشیا شاه محمدی dr arshiya shahmohammadi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر آرشیا شاه محمدی در تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی ( بهروز )، پلاک 30، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرشیا شاه محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126403190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرشیا شاه محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرشیا شاه محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرشیا شاه محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرشیا شاه محمدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرشیا شاه محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.