دکتر عباس عباس زاده

دکتر عباس عباس زاده

تخصص جراحی عمومی

تبریز

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

جراحی عمومی، لاپاراسکوپی

کد نظام پزشکی

۲۱۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بستنی وحید، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکی بهار، طبقه 1، واحد 3

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک ملی
  • بانک مسکن

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور
دکتر عباس عباس زاده
دکتر عباس عباس زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس عباس زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس عباس زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس عباس زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس عباس زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس عباس زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عباس زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس عباس زاده کجا است؟
دکتر عباس عباس زاده 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس عباس زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس عباس زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عباس زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس عباس زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس عباس زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس عباس زاده چه زمانی است؟
دکتر عباس عباس زاده از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عباس زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس عباس زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس عباس زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس عباس زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر عباس عباس زاده

دکتر عباس عباس زاده dr abbas abbaszadeh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر عباس عباس زاده در تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بستنی وحید، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکی بهار، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس عباس زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135543899 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس عباس زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس عباس زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس عباس زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس عباس زاده تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس عباس زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.