دکتر عبدالعلی مرتضوی

دکتر عبدالعلی مرتضوی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

77102
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالعلی مرتضوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالعلی مرتضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دلوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی از همه نظر

دلوین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی از همه نظر

دلوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام به دوستان عالی ، با تجربه بالا و بسیار خوش اخلاق و صبور

سوسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند .دلسوز و حرفه ای

ماه بانو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و با اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالعلی مرتضویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالعلی مرتضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالعلی مرتضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالعلی مرتضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالعلی مرتضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالعلی مرتضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی مرتضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالعلی مرتضوی کجا است؟
دکتر عبدالعلی مرتضوی 1 مطب در مطب خیابان ابوحامد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالعلی مرتضوی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالعلی مرتضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی مرتضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالعلی مرتضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالعلی مرتضوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالعلی مرتضوی چه زمانی است؟
دکتر عبدالعلی مرتضوی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی مرتضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالعلی مرتضوی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر عبدالعلی مرتضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالعلی مرتضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالعلی مرتضویدکتر عبدالعلی مرتضوی dr abdolali mortazavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر عبدالعلی مرتضوی در کرمان، خیابان ابوحامد، بیمارستان مهرگان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالعلی مرتضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432268186 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالعلی مرتضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالعلی مرتضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالعلی مرتضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالعلی مرتضوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالعلی مرتضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.