دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پریسا حبیب اله زاده

دکتر پریسا حبیب اله زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

46784

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول

تلفن:04135538262

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا حبیب اله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا حبیب اله زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا حبیب اله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا حبیب اله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا حبیب اله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا حبیب اله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا حبیب اله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حبیب اله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده کجا است؟
دکتر پریسا حبیب اله زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا حبیب اله زاده را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا حبیب اله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حبیب اله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا حبیب اله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا حبیب اله زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا حبیب اله زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا حبیب اله زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حبیب اله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا حبیب اله زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا حبیب اله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا حبیب اله زاده 0 از 5 است.
درباره دکتر پریسا حبیب اله زاده


دکتر پریسا حبیب اله زاده dr parisa habib allah zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده در تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135538262 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا حبیب اله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا حبیب اله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا حبیب اله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا حبیب اله زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا حبیب اله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.