%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، پلاک 34، طبقه 6، واحد 63

تلفن:02176701745

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید نصیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید نصیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با سواد و در تشخیص بسیار عالی

کاظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی خوش برخورد و باسواد

فرحناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مرحله اول ویزیت خوب بود تا ببینیم نتیجه چی میشه

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله هستند و تشخيص صحيحي دارند

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

و عدم برخورد مناسب و مشتري مداري بي توجهي به بيمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید نصیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید نصیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید نصیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید نصیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید نصیری چقدر است؟
هزینه ویزیت امید نصیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید نصیری کجا است؟
دکتر امید نصیری 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید نصیری را ببینید.
+
آیا دکتر امید نصیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید نصیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید نصیری متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید نصیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امید نصیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید نصیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید نصیری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امید نصیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید نصیری 4 از 5 است.

درباره دکتر امید نصیریدکتر امید نصیری dr omid nasiri از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر امید نصیری در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، پلاک 34، طبقه 6، واحد 63 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید نصیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176701745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید نصیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید نصیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید نصیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید نصیری متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید نصیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.