%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی از دانشگاه تهران 

بیش از هفده سال سابقه کاری 

جراح زیبایی بینی،گوش و پلک 

جراحی اندوسکوپیک سینوس

کد نظام پزشکی

۴۳۳۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، به سمت فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی، نبش گلشنی، ساختمان پزشکان 106، واحد 9

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر وحیده درتاج بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر وحیده درتاج
دکتر وحیده درتاج

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحیده درتاج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحیده درتاج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحیده درتاج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحیده درتاج چقدر است؟
هزینه ویزیت وحیده درتاج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده درتاج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحیده درتاج کجا است؟
دکتر وحیده درتاج 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحیده درتاج، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحیده درتاج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده درتاج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحیده درتاج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحیده درتاج متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحیده درتاج چه زمانی است؟
دکتر وحیده درتاج از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده درتاج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحیده درتاج چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر وحیده درتاج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحیده درتاج 5 از 5 است.

درباره دکتر وحیده درتاج

دکتر وحیده درتاج dr vahideh dortaj از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر وحیده درتاج در تهران، به سمت فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی، نبش گلشنی، ساختمان پزشکان 106، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحیده درتاج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177296493-02177296949 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحیده درتاج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحیده درتاج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحیده درتاج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحیده درتاج تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحیده درتاج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.