دکتر اژدر یاری

دکتر اژدر یاری

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

95463

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان

رشد و نمو، تغذیه، مشکلات رفتاری

درمان آسم و آلرژی فصلی و دائمی، ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه 3، واحد F

تلفن:04135571517

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اژدر یاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اژدر یاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اژدر یاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اژدر یاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اژدر یاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اژدر یاری چقدر است؟
هزینه ویزیت اژدر یاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اژدر یاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اژدر یاری کجا است؟
دکتر اژدر یاری 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اژدر یاری را ببینید.
+
آیا دکتر اژدر یاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اژدر یاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اژدر یاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اژدر یاری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اژدر یاری چه زمانی است؟
دکتر اژدر یاری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اژدر یاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اژدر یاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اژدر یاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اژدر یاری 0 از 5 است.

درباره دکتر اژدر یاریدکتر اژدر یاری dr azhdar yari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر اژدر یاری در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه 3، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اژدر یاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571517 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اژدر یاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اژدر یاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اژدر یاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اژدر یاری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اژدر یاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.